Založ si blog

Inštitút ochrany ústavných práv na Východnom Slovensku.

Potešujúca správa pre všetkých záujemcov, sympatizantov a záujemcov o členskú základňu Inštitútu ochrany ústavných práv. Od 1.1.2017 bude členský dobrovoľný, jednorazový ročný príspevok pre zamestnaných a nezamestnaných o 50% nižší a diskusie záujemcov sa budú realizovať podľa poradia.

Na Východe Slovenska máme dve členky predstavenstva v Košiciach. Je to JUDr. Gabriela Závacká a Ing. Katarína Smolková. Stretnutia s občanmi budú pre koordinátorov, ktorí majú nad desať členov a podľa toho ako sa prihlásia o diskusiu na mail ioup.riesenia@gmail.com, podmienky mailom. Od 10.februára sa budú diskusie s občanmi uskutočňovať pravidelne a vždy minimálne dva týždne vopred s dohodnutým termínom.

Chcem ešte varovať nových členov a nimi zvolených koordinátorov, že nie je potrebné všetko verejne šíriť, lebo dnes je móda zaoberať sa len témami, čo v hovorovej reči znamená, len sa vyrozprávať a nič sa nemení. Preto si zbytočne neotvárajte ústa tam, kde to neprináša úžitok. Riešenia sú pre občanov, ktorí túžia po lepšom živote a nie len zo zvedavosti získať informácie. Nezabúdajte, že najskôr musí každý člen podať žiadosť. Toto je to, čo som vám všetkým mohol prezradiť, lebo ste si nedávali pozor. Poznáte význam slov? ,, Čert nikdy nespí !“

Verím, že všetci Ste zvedaví, ale verím, že sa chcete poctivo a spravodlivo podieľať na zmene spoločenského systému a preto gratulujem každému odvážnemu občanovi, ktorý je a bude členom Inštitútu ochrany ústavných práv.

Je zodpovedný len Holjenčík alebo dovtedy sa chodí s krčahom po vodu

21.02.2017

"Premiér Robert Fico pravidelne uisťuje domácnosti, že ceny plynu, elektriny a vody a vracajú do roku 2016. Nie je to tak. Problémy v energetike sa prijatím dvoch nových vyhlášok a cenových viac »

Biely kôň v politickom hnutí OĽaNO alebo neveriaci Tomáš

18.02.2017

V poslednom týždni sa mediálne spravodajstvo venovalo aj odchodu dvoch poslancov z politického hnutia Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti poslanci Viera Dubačová a Otto Žarnay. Teraz nám viac »

Veľké oči

16.02.2017

Inštitút ochrany ústavných práv bojuje proti korupcii a tak nebude podporovať vybavovanie korupčným spôsobom a známosťami ako sú ľudia naučení- úplatkárstvo podporuje zlo a občan je potom viac »

Rex Tillerson,

Americkí ministri mieria do Mexika 'žehliť' Trumpove spory

22.02.2017 21:39

Americký minister zahraničných vecí Rex Tillerson a minister pre vnútornú bezpečnosť John Kelly mieria na diplomatickú misiu do Mexika.

utečenci, loď

Neďaleko líbyjského pobrežia sa zrejme utopilo viac ako 100 migrantov

22.02.2017 21:18

Viac ako 100 migrantov prišlo o život, keď sa s nimi pri líbyjskom pobreží potopila loď.

Tureckí vojaci

Turecká armáda povolila vojačkám nosiť islamskú pokrývku hlavy

22.02.2017 20:09

Turecká armáda zmenila svoje predpisy a umožnila príslušníčkam ozbrojených síl nosiť pri výkone služby islamskú pokrývku hlavy.

matica

Video Matice o fašistickom štáte preverí prokurátor

22.02.2017 20:00

Matica slovenská sa podľa historika Adama Hudeka každý rok pokúša nejakým spôsobom ospravedlňovať alebo oslavovať vojnový Slovenský štát.

ak66ka

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 62
Celková čítanosť: 45037x
Priemerná čítanosť článkov: 726x

Autor blogu

Kategórie