Založ si blog

Inštitút ochrany ústavných práv na Východnom Slovensku.

Potešujúca správa pre všetkých záujemcov, sympatizantov a záujemcov o členskú základňu Inštitútu ochrany ústavných práv. Od 1.1.2017 bude členský dobrovoľný, jednorazový ročný príspevok pre zamestnaných a nezamestnaných o 50% nižší a diskusie záujemcov sa budú realizovať podľa poradia.

Na Východe Slovenska máme dve členky predstavenstva v Košiciach. Je to JUDr. Gabriela Závacká a Ing. Katarína Smolková. Stretnutia s občanmi budú pre koordinátorov, ktorí majú nad desať členov a podľa toho ako sa prihlásia o diskusiu na mail ioup.riesenia@gmail.com, podmienky mailom. Od 10.februára sa budú diskusie s občanmi uskutočňovať pravidelne a vždy minimálne dva týždne vopred s dohodnutým termínom.

Chcem ešte varovať nových členov a nimi zvolených koordinátorov, že nie je potrebné všetko verejne šíriť, lebo dnes je móda zaoberať sa len témami, čo v hovorovej reči znamená, len sa vyrozprávať a nič sa nemení. Preto si zbytočne neotvárajte ústa tam, kde to neprináša úžitok. Riešenia sú pre občanov, ktorí túžia po lepšom živote a nie len zo zvedavosti získať informácie. Nezabúdajte, že najskôr musí každý člen podať žiadosť. Toto je to, čo som vám všetkým mohol prezradiť, lebo ste si nedávali pozor. Poznáte význam slov? ,, Čert nikdy nespí !“

Verím, že všetci Ste zvedaví, ale verím, že sa chcete poctivo a spravodlivo podieľať na zmene spoločenského systému a preto gratulujem každému odvážnemu občanovi, ktorý je a bude členom Inštitútu ochrany ústavných práv.

List od občana

18.01.2017

Len čo občania zistili, že je v parlamente poslanec, ktorý im zlú situáciu na pracoviskách, zlé pracovné vzťahy pomáha riešiť, začali mi písať listy, maily do parlamentu alebo na môj viac »

Niekedy je národ viac, a preto , , ostáva bokom aj rodina“.

17.01.2017

Život nie je vždy prechádzka ružovou záhradou. Občas si treba nájsť čas zamyslieť sa nad tým, čo sa stalo a povedať si, že sa to už neodstane. Ukončite predstieranie, človek sa nemusí viac »

. . . . odobrali deti svojprávnej žene-matke a čo urobila pani Nicholsonová?

16.01.2017

Inštitút ochrany ústavných práv sa už nemôže pozerať na to ako dokážu ľahostajní poslanci, politici, ministri a všetci posluhovači skorumpovaného a prehnitého systému z nevinných občanov viac »

Irak, Tikrít, Islamský štát, islamisti, Mosul

Iracká armáda dobyla východnú polovicu Mosulu

18.01.2017 14:02

Iracká armáda oslobodila od islamských radikálov celú východnú časť severoirackého mesta Mosul. Oznámil to veliteľ protiteroristickej jednotky.

Váhostav

Štát odhaľuje skutočných vlastníkov firiem

18.01.2017 14:00

Štát začína spoznávať skutočných vlastníkov firiem pôsobiacich na Slovensku. Do platnosti od januára vstúpil tzv. protischránkový zákon.

peniaze, eurá

Vláda schválila stimuly pre šesť investorov, vytvoria 400 miest

18.01.2017 13:29

Vládny kabinet schválil poskytnutie investičných stimulov. Celkovo šesť spoločností by malo získať od štátu investičnú pomoc vo výške 9,6 mil. eur.

Viliam Fischer

Lekárovi Fischerovi odpustili zvyšok zákazu činnosti

18.01.2017 13:23

Odsúdenému kardiochirurgovi Viliamovi Fischerovi sudca Špecializovaného trestného súdu v Pezinku podmienečne odpustil zvyšok zákazu vykonávať lekársku činnosť.

ak66ka

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 33
Celková čítanosť: 23909x
Priemerná čítanosť článkov: 725x

Autor blogu