Založ si blog

Inštitút ochrany ústavných práv na Východnom Slovensku.

Potešujúca správa pre všetkých záujemcov, sympatizantov a záujemcov o členskú základňu Inštitútu ochrany ústavných práv. Od 1.1.2017 bude členský dobrovoľný, jednorazový ročný príspevok pre zamestnaných a nezamestnaných o 50% nižší a diskusie záujemcov sa budú realizovať podľa poradia.

Na Východe Slovenska máme dve členky predstavenstva v Košiciach. Je to JUDr. Gabriela Závacká a Ing. Katarína Smolková. Stretnutia s občanmi budú pre koordinátorov, ktorí majú nad desať členov a podľa toho ako sa prihlásia o diskusiu na mail ioup.riesenia@gmail.com, podmienky mailom. Od 10.februára sa budú diskusie s občanmi uskutočňovať pravidelne a vždy minimálne dva týždne vopred s dohodnutým termínom.

Chcem ešte varovať nových členov a nimi zvolených koordinátorov, že nie je potrebné všetko verejne šíriť, lebo dnes je móda zaoberať sa len témami, čo v hovorovej reči znamená, len sa vyrozprávať a nič sa nemení. Preto si zbytočne neotvárajte ústa tam, kde to neprináša úžitok. Riešenia sú pre občanov, ktorí túžia po lepšom živote a nie len zo zvedavosti získať informácie. Nezabúdajte, že najskôr musí každý člen podať žiadosť. Toto je to, čo som vám všetkým mohol prezradiť, lebo ste si nedávali pozor. Poznáte význam slov? ,, Čert nikdy nespí !“

Verím, že všetci Ste zvedaví, ale verím, že sa chcete poctivo a spravodlivo podieľať na zmene spoločenského systému a preto gratulujem každému odvážnemu občanovi, ktorý je a bude členom Inštitútu ochrany ústavných práv.

Dvorní blázni boli niekedy múdrejší ako králi.

24.03.2017

Odkiaľ by sa nabrali v štátnej pokladnici peniaze, ak by všetky banky, z ktorých mimochodom nepatrí ani jedna Slovensku, svoju hotovosť predisponovali do domácej krajiny a žiadna z bánk by viac »

Relácia J. P. P. 9. diel. Právne nedovolený obsah

23.03.2017

První reakce na námi zveřejněnou část odposlechů v kauze Gorila Slovenská republika / Bratislava Zde zveřejňujeme první zápornou reakci na námi zveřejněnou část z odposlechů v kauze Golrila viac »

Relácia J. P. P. Haščák sa pýta Malchárka 6. diel.

22.03.2017

Relácia J.P.P. Haščák sa pýta Malchárka 6.diel. Transpetrol. a.s. Haščák sa pýta Malchárka čo je s Transpetrolom. Malchárek hovorí, že zajtra by do SR mal na súkromnom lietadle prísť viac »

Jemen, útok, Saudská Arábia

Nálety na dve rôzne oblasti v Sýrii zabili 32 ľudí vrátane 8 detí

25.03.2017 21:14

Osem detí sa nachádzalo medzi najmenej 32 ľuďmi zabitými pri dnešných náletoch na dve rôzne oblasti v Sýrii, ovládané povstalcami.

Erdogan

Turecko podľa Erdogana môže usporiadať referendum o členstve v EÚ

25.03.2017 19:27

"Teraz nás 16. apríla čaká referendum a potom sa môžeme rozhodnúť, že urobíme ešte jedno, o prístupových rozhovoroch," povedal turecký prezident.

výstava, poprad,

Rezidencia smrti je obrazom nacistických hrôz

25.03.2017 19:20

Dvadsať nafotografovaných grafických obrazov tvorí výstavu pod názvom Rezidencia smrti.

laptop, notebook, digitalizácia

V Istanbule balia počítače do fólie, do kabín lietadiel do USA nesmú

25.03.2017 17:35

Zákaz určitých elektronických prístrojov v kabínach mnohých dopravných lietadiel smerujúcich do Spojených štátov začal platiť v sobotu na letisku v Istanbule.

ak66ka

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 99
Celková čítanosť: 59967x
Priemerná čítanosť článkov: 606x

Autor blogu

Kategórie