Založ si blog

, , ak si slepý poď so mnou a ja Ti ukážem cestu”

„Nájdi pravdu, a pravda ťa oslobodí.“ – Ježíš Kristus

Pred pár rokmi som použil tento význam slov, keď som vysvetľoval aktivistom ako sa dá pomôcť zmeniť systém.

Nie všetci pochopili, že nie je dôležité, čo som robil predtým a kde ma kto poznal, ale robiť len to, čo človek vie a čomu rozumie. Všetci sú užitoční ak chápu, že činnosť  a schopnosť každého jednotlivca je potrebná, aby fungovala celá spoločnosť.

Takto vzniká to, čo v tej spoločnosti chýba. Nie poúčanie a vzájomné napádanie, ale zmena myslenia. Práve prijatím zodpovednosti za svoje činy a skutky, sa nemusíme báť kontroly, lebo to je hlavné, čo tu všetci rozumní ľudia hlásajú a na čo poukazujú. Pretože dnes je ubližované len poctivcom, odborníkom, a ,,čo je najdôležitejšie?“, občanom s vekovou hranicou 45-viac rokov.

Všetko, čo kedysi fungovalo asi pred 27.rokmi nazad, sa stalo po ,, nežnej revolúcii“ nemoderné a neužitočné, bez ohľadu na výsledky, kvalitu a rešerš odmietavé a zakázané.

Keďže sa blížia Vianoce, odpúšťam a dávam všetkým možnosť, práve počas Vianočných sviatkov, aby sa zamysleli nad svojimi rozhodnutiami a začali od seba práve v tom, čo očakávajú od iných občanov práve oni.

Zdroj: http://citaty-slavnych.sk/autori/jezis-kristus/?q=31113,

Ježiš Kristus alebo Ježiš Nazaretský , narodený približne medzi rokmi 8 pred Kr. – 2 pred Kr.[1], je ústrednou postavou kresťanstva. Ježiš verejne pôsobil asi od roku 28 ako pocestný kazateľ v oblasti dnešného Izraela a západného brehu Jordánu. Hlásal skorý príchod Božieho kráľovstva a vyzýval k obráteniu a pokániu. Okolo roku 30 ho Rimania v Jeruzaleme ukrižovali.

Dvorní blázni boli niekedy múdrejší ako králi.

24.03.2017

Odkiaľ by sa nabrali v štátnej pokladnici peniaze, ak by všetky banky, z ktorých mimochodom nepatrí ani jedna Slovensku, svoju hotovosť predisponovali do domácej krajiny a žiadna z bánk by viac »

Relácia J. P. P. 9. diel. Právne nedovolený obsah

23.03.2017

První reakce na námi zveřejněnou část odposlechů v kauze Gorila Slovenská republika / Bratislava Zde zveřejňujeme první zápornou reakci na námi zveřejněnou část z odposlechů v kauze Golrila viac »

Relácia J. P. P. Haščák sa pýta Malchárka 6. diel.

22.03.2017

Relácia J.P.P. Haščák sa pýta Malchárka 6.diel. Transpetrol. a.s. Haščák sa pýta Malchárka čo je s Transpetrolom. Malchárek hovorí, že zajtra by do SR mal na súkromnom lietadle prísť viac »

Jemen, útok, Saudská Arábia

Nálety na dve rôzne oblasti v Sýrii zabili 32 ľudí vrátane 8 detí

25.03.2017 21:14

Osem detí sa nachádzalo medzi najmenej 32 ľuďmi zabitými pri dnešných náletoch na dve rôzne oblasti v Sýrii, ovládané povstalcami.

Erdogan

Turecko podľa Erdogana môže usporiadať referendum o členstve v EÚ

25.03.2017 19:27

"Teraz nás 16. apríla čaká referendum a potom sa môžeme rozhodnúť, že urobíme ešte jedno, o prístupových rozhovoroch," povedal turecký prezident.

výstava, poprad,

Rezidencia smrti je obrazom nacistických hrôz

25.03.2017 19:20

Dvadsať nafotografovaných grafických obrazov tvorí výstavu pod názvom Rezidencia smrti.

laptop, notebook, digitalizácia

V Istanbule balia počítače do fólie, do kabín lietadiel do USA nesmú

25.03.2017 17:35

Zákaz určitých elektronických prístrojov v kabínach mnohých dopravných lietadiel smerujúcich do Spojených štátov začal platiť v sobotu na letisku v Istanbule.

ak66ka

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 99
Celková čítanosť: 59962x
Priemerná čítanosť článkov: 606x

Autor blogu

Kategórie