Založ si blog

Veľký národ nepotrebuje veľkých mužov, len čestných mužov !

Veľký národ nepotrebuje veľkých mužov, len čestných mužov !

Na Slovensku sú v tomto najdokonalejšie ženy. Sú nie len odvážnejšie, rozumnejšie, ale aj trpezlivejšie a preto skôr môžu ísť príkladom tvrdohlavcom s veľkým EGOm.

Inštitút ochrany ústavných práv sa zameriava na celkový spoločenský systém a na všetky detaily novej a funkčnej spoločnosti. Ego mužov a ich konzervatívne myslenie, je hanbou tejto doby. Sám si uvedomujem prečo to píšem. Všetci sú za niečo, čo má byť prospešné, ale nikto nevie, čo je to zodpovednosť a odvaha. Preto ak chceme na Slovensku  skutočne niečo zmeniť a nečakať až to niekto urobí za nás, musím poďakovať všetkým odvážnym a zodpovedným ženám, ktoré dokázali pochopiť myšlienky realizácie a pretváranie zanedbaného Slovenska na novú spoločnosť, ktorá bude príkladom všetkým súčasným, budúcim občanom a tak sa posunie myslenie všetkých občanov Slovenska na úroveň hrdého zodpovedného národa.

Ďakujem všetkým ženám a aj odvážnym mužom, ktorí sa pridávajú a majú trpezlivosť naozaj niečo zmeniť pre svoj život, život svojich rodín a pre spokojnosť Slovenska.

Ďakujem JUDr. Márii Ritomskej, že pokračuje vo svojom diele a aj keď už nie je poslankyňou NRSR, stále je v prvom rade ženou matkou a manželkou, ktorá pre Slovensko a jej občanov bojuje so systémom, ktorý je tak podlý a nespravodlivý ku každému čestnému občanovi.

Ďakujem aj cigánom, rómom, bezdomovcom a všetkým chudobným, chorým, či starým občanom Slovenska, ktorí aj napriek ťažkému životu a vlastným skúsenostiam dokážu trpezlivo pomáhať, lebo veria, že Inštitút ochrany ústavných práv vie naozaj ľuďom na Slovensku pomáhať.

Ďakujem všetkým občanom Slovenska, že píšu otázky chápu myšlienky veľkej zmeny, ktorá je na Slovensku veľmi potrebná.

Zároveň sa chcem ospravedlniť všetkým občanom, ktorí zistili, že ich otázky už sú zodpovedané v mojich článkoch a na videu ,, Vízia novej spoločnosti alebo všetko sa dá, ak sa chce“. Nešlo mi o to, aby som niekoho ponížil, ale naopak o to, aby občania pochopili, že všetko je to dlhodobá vlastná skúsenosť a nekonečne veľa rozhovorov s občanmi, ktorých som vždy počúval  a preto som na základe všetkých potrieb občanov, ktoré som vypočul, spracoval materiály tak, aby články a samotné video všetko potvrdili.

Ďakujem všetkým politicky angažovaným osobnostiam, ktoré dokázali prijať názory Inštitútu ochrany ústavných práv a priznali, že o chvíľu sa staneme slobodným Slovenskom.

Preto Vám občania ešte raz všetkým ĎAKUJEM a želám Vám v mene svojom a v mene slobodného občana, ktorý chce, aby všetci občania nie len na Slovensku, ale aj všade na svete, sa mali len dobre.

Želám Vám všetkým veselé Vianoce a ak podporíte myšlienky slovenských občanov z videa, tak Vám všetkým prajem, aby Ste všetci žili v budúcich rokoch spokojne a šťastne v slobodnom a najmodernejšom, najvyspelejšom národe Slovanov na vlastnom území, ktoré je Slovensko.

Žiadosti posielajte na ioup.riesenia@gmail.com,

Číslo účtu SK8365000000000020560144
kód banky 6500
Ďakujeme za finančnú pomoc a vecné dary.

http://www.mojevideo.sk/video/28746/vizia_pre_slovensko_alebo_vsetko_sa_da_ak_sa_chce.html,

http://ak66ka.blog.pravda.sk/2016/12/16/nula-nie-je-o-odbornost/,

http://ritomska.blog.sme.sk/c/442147/dieta-v-ohrozeni-xxv-konferencia-15-12-2016.html,

http://ritomska.blog.sme.sk/c/441201/kto-z-poslancov-parlamentu-bude-mat-odvahu.html?ref=viacbloger,

http://jurajchlebik.blog.sme.sk/c/385507/kopte-exekutorov-do-zadku.html,

List od občana

18.01.2017

Len čo občania zistili, že je v parlamente poslanec, ktorý im zlú situáciu na pracoviskách, zlé pracovné vzťahy pomáha riešiť, začali mi písať listy, maily do parlamentu alebo na môj viac »

Niekedy je národ viac, a preto , , ostáva bokom aj rodina“.

17.01.2017

Život nie je vždy prechádzka ružovou záhradou. Občas si treba nájsť čas zamyslieť sa nad tým, čo sa stalo a povedať si, že sa to už neodstane. Ukončite predstieranie, človek sa nemusí viac »

. . . . odobrali deti svojprávnej žene-matke a čo urobila pani Nicholsonová?

16.01.2017

Inštitút ochrany ústavných práv sa už nemôže pozerať na to ako dokážu ľahostajní poslanci, politici, ministri a všetci posluhovači skorumpovaného a prehnitého systému z nevinných občanov viac »

Irak, Tikrít, Islamský štát, islamisti, Mosul

Iracká armáda dobyla východnú polovicu Mosulu

18.01.2017 14:02

Iracká armáda oslobodila od islamských radikálov celú východnú časť severoirackého mesta Mosul. Oznámil to veliteľ protiteroristickej jednotky.

Váhostav

Štát odhaľuje skutočných vlastníkov firiem

18.01.2017 14:00

Štát začína spoznávať skutočných vlastníkov firiem pôsobiacich na Slovensku. Do platnosti od januára vstúpil tzv. protischránkový zákon.

peniaze, eurá

Vláda schválila stimuly pre šesť investorov, vytvoria 400 miest

18.01.2017 13:29

Vládny kabinet schválil poskytnutie investičných stimulov. Celkovo šesť spoločností by malo získať od štátu investičnú pomoc vo výške 9,6 mil. eur.

Viliam Fischer

Lekárovi Fischerovi odpustili zvyšok zákazu činnosti

18.01.2017 13:23

Odsúdenému kardiochirurgovi Viliamovi Fischerovi sudca Špecializovaného trestného súdu v Pezinku podmienečne odpustil zvyšok zákazu vykonávať lekársku činnosť.

ak66ka

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 33
Celková čítanosť: 23915x
Priemerná čítanosť článkov: 725x

Autor blogu