Založ si blog

Veľký národ nepotrebuje veľkých mužov, len čestných mužov !

Veľký národ nepotrebuje veľkých mužov, len čestných mužov !

Na Slovensku sú v tomto najdokonalejšie ženy. Sú nie len odvážnejšie, rozumnejšie, ale aj trpezlivejšie a preto skôr môžu ísť príkladom tvrdohlavcom s veľkým EGOm.

Inštitút ochrany ústavných práv sa zameriava na celkový spoločenský systém a na všetky detaily novej a funkčnej spoločnosti. Ego mužov a ich konzervatívne myslenie, je hanbou tejto doby. Sám si uvedomujem prečo to píšem. Všetci sú za niečo, čo má byť prospešné, ale nikto nevie, čo je to zodpovednosť a odvaha. Preto ak chceme na Slovensku  skutočne niečo zmeniť a nečakať až to niekto urobí za nás, musím poďakovať všetkým odvážnym a zodpovedným ženám, ktoré dokázali pochopiť myšlienky realizácie a pretváranie zanedbaného Slovenska na novú spoločnosť, ktorá bude príkladom všetkým súčasným, budúcim občanom a tak sa posunie myslenie všetkých občanov Slovenska na úroveň hrdého zodpovedného národa.

Ďakujem všetkým ženám a aj odvážnym mužom, ktorí sa pridávajú a majú trpezlivosť naozaj niečo zmeniť pre svoj život, život svojich rodín a pre spokojnosť Slovenska.

Ďakujem JUDr. Márii Ritomskej, že pokračuje vo svojom diele a aj keď už nie je poslankyňou NRSR, stále je v prvom rade ženou matkou a manželkou, ktorá pre Slovensko a jej občanov bojuje so systémom, ktorý je tak podlý a nespravodlivý ku každému čestnému občanovi.

Ďakujem aj cigánom, rómom, bezdomovcom a všetkým chudobným, chorým, či starým občanom Slovenska, ktorí aj napriek ťažkému životu a vlastným skúsenostiam dokážu trpezlivo pomáhať, lebo veria, že Inštitút ochrany ústavných práv vie naozaj ľuďom na Slovensku pomáhať.

Ďakujem všetkým občanom Slovenska, že píšu otázky chápu myšlienky veľkej zmeny, ktorá je na Slovensku veľmi potrebná.

Zároveň sa chcem ospravedlniť všetkým občanom, ktorí zistili, že ich otázky už sú zodpovedané v mojich článkoch a na videu ,, Vízia novej spoločnosti alebo všetko sa dá, ak sa chce“. Nešlo mi o to, aby som niekoho ponížil, ale naopak o to, aby občania pochopili, že všetko je to dlhodobá vlastná skúsenosť a nekonečne veľa rozhovorov s občanmi, ktorých som vždy počúval  a preto som na základe všetkých potrieb občanov, ktoré som vypočul, spracoval materiály tak, aby články a samotné video všetko potvrdili.

Ďakujem všetkým politicky angažovaným osobnostiam, ktoré dokázali prijať názory Inštitútu ochrany ústavných práv a priznali, že o chvíľu sa staneme slobodným Slovenskom.

Preto Vám občania ešte raz všetkým ĎAKUJEM a želám Vám v mene svojom a v mene slobodného občana, ktorý chce, aby všetci občania nie len na Slovensku, ale aj všade na svete, sa mali len dobre.

Želám Vám všetkým veselé Vianoce a ak podporíte myšlienky slovenských občanov z videa, tak Vám všetkým prajem, aby Ste všetci žili v budúcich rokoch spokojne a šťastne v slobodnom a najmodernejšom, najvyspelejšom národe Slovanov na vlastnom území, ktoré je Slovensko.

Žiadosti posielajte na ioup.riesenia@gmail.com,

Číslo účtu SK8365000000000020560144
kód banky 6500
Ďakujeme za finančnú pomoc a vecné dary.

http://www.mojevideo.sk/video/28746/vizia_pre_slovensko_alebo_vsetko_sa_da_ak_sa_chce.html,

http://ak66ka.blog.pravda.sk/2016/12/16/nula-nie-je-o-odbornost/,

http://ritomska.blog.sme.sk/c/442147/dieta-v-ohrozeni-xxv-konferencia-15-12-2016.html,

http://ritomska.blog.sme.sk/c/441201/kto-z-poslancov-parlamentu-bude-mat-odvahu.html?ref=viacbloger,

http://jurajchlebik.blog.sme.sk/c/385507/kopte-exekutorov-do-zadku.html,

Je zodpovedný len Holjenčík alebo dovtedy sa chodí s krčahom po vodu

21.02.2017

"Premiér Robert Fico pravidelne uisťuje domácnosti, že ceny plynu, elektriny a vody a vracajú do roku 2016. Nie je to tak. Problémy v energetike sa prijatím dvoch nových vyhlášok a cenových viac »

Biely kôň v politickom hnutí OĽaNO alebo neveriaci Tomáš

18.02.2017

V poslednom týždni sa mediálne spravodajstvo venovalo aj odchodu dvoch poslancov z politického hnutia Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti poslanci Viera Dubačová a Otto Žarnay. Teraz nám viac »

Veľké oči

16.02.2017

Inštitút ochrany ústavných práv bojuje proti korupcii a tak nebude podporovať vybavovanie korupčným spôsobom a známosťami ako sú ľudia naučení- úplatkárstvo podporuje zlo a občan je potom viac »

Rex Tillerson,

Americkí ministri mieria do Mexika 'žehliť' Trumpove spory

22.02.2017 21:39

Americký minister zahraničných vecí Rex Tillerson a minister pre vnútornú bezpečnosť John Kelly mieria na diplomatickú misiu do Mexika.

utečenci, loď

Neďaleko líbyjského pobrežia sa zrejme utopilo viac ako 100 migrantov

22.02.2017 21:18

Viac ako 100 migrantov prišlo o život, keď sa s nimi pri líbyjskom pobreží potopila loď.

Tureckí vojaci

Turecká armáda povolila vojačkám nosiť islamskú pokrývku hlavy

22.02.2017 20:09

Turecká armáda zmenila svoje predpisy a umožnila príslušníčkam ozbrojených síl nosiť pri výkone služby islamskú pokrývku hlavy.

matica

Video Matice o fašistickom štáte preverí prokurátor

22.02.2017 20:00

Matica slovenská sa podľa historika Adama Hudeka každý rok pokúša nejakým spôsobom ospravedlňovať alebo oslavovať vojnový Slovenský štát.

ak66ka

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 62
Celková čítanosť: 45043x
Priemerná čítanosť článkov: 727x

Autor blogu

Kategórie