Založ si blog

Veľký národ nepotrebuje veľkých mužov, len čestných mužov !

Veľký národ nepotrebuje veľkých mužov, len čestných mužov !

Na Slovensku sú v tomto najdokonalejšie ženy. Sú nie len odvážnejšie, rozumnejšie, ale aj trpezlivejšie a preto skôr môžu ísť príkladom tvrdohlavcom s veľkým EGOm.

Inštitút ochrany ústavných práv sa zameriava na celkový spoločenský systém a na všetky detaily novej a funkčnej spoločnosti. Ego mužov a ich konzervatívne myslenie, je hanbou tejto doby. Sám si uvedomujem prečo to píšem. Všetci sú za niečo, čo má byť prospešné, ale nikto nevie, čo je to zodpovednosť a odvaha. Preto ak chceme na Slovensku  skutočne niečo zmeniť a nečakať až to niekto urobí za nás, musím poďakovať všetkým odvážnym a zodpovedným ženám, ktoré dokázali pochopiť myšlienky realizácie a pretváranie zanedbaného Slovenska na novú spoločnosť, ktorá bude príkladom všetkým súčasným, budúcim občanom a tak sa posunie myslenie všetkých občanov Slovenska na úroveň hrdého zodpovedného národa.

Ďakujem všetkým ženám a aj odvážnym mužom, ktorí sa pridávajú a majú trpezlivosť naozaj niečo zmeniť pre svoj život, život svojich rodín a pre spokojnosť Slovenska.

Ďakujem JUDr. Márii Ritomskej, že pokračuje vo svojom diele a aj keď už nie je poslankyňou NRSR, stále je v prvom rade ženou matkou a manželkou, ktorá pre Slovensko a jej občanov bojuje so systémom, ktorý je tak podlý a nespravodlivý ku každému čestnému občanovi.

Ďakujem aj cigánom, rómom, bezdomovcom a všetkým chudobným, chorým, či starým občanom Slovenska, ktorí aj napriek ťažkému životu a vlastným skúsenostiam dokážu trpezlivo pomáhať, lebo veria, že Inštitút ochrany ústavných práv vie naozaj ľuďom na Slovensku pomáhať.

Ďakujem všetkým občanom Slovenska, že píšu otázky chápu myšlienky veľkej zmeny, ktorá je na Slovensku veľmi potrebná.

Zároveň sa chcem ospravedlniť všetkým občanom, ktorí zistili, že ich otázky už sú zodpovedané v mojich článkoch a na videu ,, Vízia novej spoločnosti alebo všetko sa dá, ak sa chce“. Nešlo mi o to, aby som niekoho ponížil, ale naopak o to, aby občania pochopili, že všetko je to dlhodobá vlastná skúsenosť a nekonečne veľa rozhovorov s občanmi, ktorých som vždy počúval  a preto som na základe všetkých potrieb občanov, ktoré som vypočul, spracoval materiály tak, aby články a samotné video všetko potvrdili.

Ďakujem všetkým politicky angažovaným osobnostiam, ktoré dokázali prijať názory Inštitútu ochrany ústavných práv a priznali, že o chvíľu sa staneme slobodným Slovenskom.

Preto Vám občania ešte raz všetkým ĎAKUJEM a želám Vám v mene svojom a v mene slobodného občana, ktorý chce, aby všetci občania nie len na Slovensku, ale aj všade na svete, sa mali len dobre.

Želám Vám všetkým veselé Vianoce a ak podporíte myšlienky slovenských občanov z videa, tak Vám všetkým prajem, aby Ste všetci žili v budúcich rokoch spokojne a šťastne v slobodnom a najmodernejšom, najvyspelejšom národe Slovanov na vlastnom území, ktoré je Slovensko.

Žiadosti posielajte na ioup.riesenia@gmail.com,

Číslo účtu SK8365000000000020560144
kód banky 6500
Ďakujeme za finančnú pomoc a vecné dary.

http://www.mojevideo.sk/video/28746/vizia_pre_slovensko_alebo_vsetko_sa_da_ak_sa_chce.html,

http://ak66ka.blog.pravda.sk/2016/12/16/nula-nie-je-o-odbornost/,

http://ritomska.blog.sme.sk/c/442147/dieta-v-ohrozeni-xxv-konferencia-15-12-2016.html,

http://ritomska.blog.sme.sk/c/441201/kto-z-poslancov-parlamentu-bude-mat-odvahu.html?ref=viacbloger,

http://jurajchlebik.blog.sme.sk/c/385507/kopte-exekutorov-do-zadku.html,

Dvorní blázni boli niekedy múdrejší ako králi.

24.03.2017

Odkiaľ by sa nabrali v štátnej pokladnici peniaze, ak by všetky banky, z ktorých mimochodom nepatrí ani jedna Slovensku, svoju hotovosť predisponovali do domácej krajiny a žiadna z bánk by viac »

Relácia J. P. P. 9. diel. Právne nedovolený obsah

23.03.2017

První reakce na námi zveřejněnou část odposlechů v kauze Gorila Slovenská republika / Bratislava Zde zveřejňujeme první zápornou reakci na námi zveřejněnou část z odposlechů v kauze Golrila viac »

Relácia J. P. P. Haščák sa pýta Malchárka 6. diel.

22.03.2017

Relácia J.P.P. Haščák sa pýta Malchárka 6.diel. Transpetrol. a.s. Haščák sa pýta Malchárka čo je s Transpetrolom. Malchárek hovorí, že zajtra by do SR mal na súkromnom lietadle prísť viac »

Jemen, útok, Saudská Arábia

Nálety na dve rôzne oblasti v Sýrii zabili 32 ľudí vrátane 8 detí

25.03.2017 21:14

Osem detí sa nachádzalo medzi najmenej 32 ľuďmi zabitými pri dnešných náletoch na dve rôzne oblasti v Sýrii, ovládané povstalcami.

Erdogan

Turecko podľa Erdogana môže usporiadať referendum o členstve v EÚ

25.03.2017 19:27

"Teraz nás 16. apríla čaká referendum a potom sa môžeme rozhodnúť, že urobíme ešte jedno, o prístupových rozhovoroch," povedal turecký prezident.

výstava, poprad,

Rezidencia smrti je obrazom nacistických hrôz

25.03.2017 19:20

Dvadsať nafotografovaných grafických obrazov tvorí výstavu pod názvom Rezidencia smrti.

laptop, notebook, digitalizácia

V Istanbule balia počítače do fólie, do kabín lietadiel do USA nesmú

25.03.2017 17:35

Zákaz určitých elektronických prístrojov v kabínach mnohých dopravných lietadiel smerujúcich do Spojených štátov začal platiť v sobotu na letisku v Istanbule.

ak66ka

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 99
Celková čítanosť: 59969x
Priemerná čítanosť článkov: 606x

Autor blogu

Kategórie