Založ si blog

Konšpirátori a aktivistické skupiny pod ich dohľadom.

Vždy, keď to už vyzerá, že moc v krajine majú prebrať občania, aby zaistili národnú slobodu a napravili to, čo tu ,, skorumpovaní odborníci“ pre nás občanov vytvorili, aby sa nám žilo ,, čo najlepšie“, objaví sa proti ťah nepriateľa, ktorý to občanom nedovolí.

Nepriateľ,  je systém a množstvo nariadení a príkazov, ktoré sú prednostné pred našimi zákonmi a hlavne nemajú zľutovanie nad životmi našich občanov, potrebuje ovládať všetko, kde by sa začalo rozmýšľať nad zmenou a občan by chcel lepšie životné podmienky, lepšie platy, trvalú prácu, spokojný dôchodok a radosť zo života. Tomuto musí nepriateľ  zabrániť.

Keď systém vidí, že občania sú nespokojní, podhodí im vytvorenú skupinu aktivistov, ktorí burcujú národ proti nariadeniam mocných, proti systému.

Tak získa lepší prehľad o nespokojných občanoch. Systému nevadí, že takýto občania útočia a poukazujú na nedostatky a neplatnosť nariadení, zákonov, či stavu krajiny a štátu, pretože média obrátia pozornosť vždy tak ako sa to systému hodí, či ako mu to vyhovuje.

Najzaujímavejšie je to, že keď systém-nepriateľ vie, že tento spôsob mu zo strany aktivistov, kde lídri sú systémom riadení a platení, neublíži, lebo cesta, ktorou sa poberajú je nesprávna a preto zviditeľnením ďalšieho neúspechu aktivistov len posilní samotnú moc systémového nepriateľa.

Je pravda, že niektorí aktivisti si povedali ,, spojím sa aj s čertom, diablom ak sa nám podarí zvíťaziť, veď potom na miesto 100 rokov väzby dostane len 99 rokov“, ale to by bolo úspešné len vtedy, ak by aj samotné činy pokračovali správnou cestou.

Preto ako pozorovateľ sa zabávam na tom, kto koho ovláda a skutočne riadi a ktorý cieľový prápor tomu zamáva.

Dvorní blázni boli niekedy múdrejší ako králi.

24.03.2017

Odkiaľ by sa nabrali v štátnej pokladnici peniaze, ak by všetky banky, z ktorých mimochodom nepatrí ani jedna Slovensku, svoju hotovosť predisponovali do domácej krajiny a žiadna z bánk by viac »

Relácia J. P. P. 9. diel. Právne nedovolený obsah

23.03.2017

První reakce na námi zveřejněnou část odposlechů v kauze Gorila Slovenská republika / Bratislava Zde zveřejňujeme první zápornou reakci na námi zveřejněnou část z odposlechů v kauze Golrila viac »

Relácia J. P. P. Haščák sa pýta Malchárka 6. diel.

22.03.2017

Relácia J.P.P. Haščák sa pýta Malchárka 6.diel. Transpetrol. a.s. Haščák sa pýta Malchárka čo je s Transpetrolom. Malchárek hovorí, že zajtra by do SR mal na súkromnom lietadle prísť viac »

Jemen, útok, Saudská Arábia

Nálety na dve rôzne oblasti v Sýrii zabili 32 ľudí vrátane 8 detí

25.03.2017 21:14

Osem detí sa nachádzalo medzi najmenej 32 ľuďmi zabitými pri dnešných náletoch na dve rôzne oblasti v Sýrii, ovládané povstalcami.

Erdogan

Turecko podľa Erdogana môže usporiadať referendum o členstve v EÚ

25.03.2017 19:27

"Teraz nás 16. apríla čaká referendum a potom sa môžeme rozhodnúť, že urobíme ešte jedno, o prístupových rozhovoroch," povedal turecký prezident.

výstava, poprad,

Rezidencia smrti je obrazom nacistických hrôz

25.03.2017 19:20

Dvadsať nafotografovaných grafických obrazov tvorí výstavu pod názvom Rezidencia smrti.

laptop, notebook, digitalizácia

V Istanbule balia počítače do fólie, do kabín lietadiel do USA nesmú

25.03.2017 17:35

Zákaz určitých elektronických prístrojov v kabínach mnohých dopravných lietadiel smerujúcich do Spojených štátov začal platiť v sobotu na letisku v Istanbule.

ak66ka

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 99
Celková čítanosť: 59961x
Priemerná čítanosť článkov: 606x

Autor blogu

Kategórie