Založ si blog

Konšpirátori a aktivistické skupiny pod ich dohľadom.

Vždy, keď to už vyzerá, že moc v krajine majú prebrať občania, aby zaistili národnú slobodu a napravili to, čo tu ,, skorumpovaní odborníci“ pre nás občanov vytvorili, aby sa nám žilo ,, čo najlepšie“, objaví sa proti ťah nepriateľa, ktorý to občanom nedovolí.

Nepriateľ,  je systém a množstvo nariadení a príkazov, ktoré sú prednostné pred našimi zákonmi a hlavne nemajú zľutovanie nad životmi našich občanov, potrebuje ovládať všetko, kde by sa začalo rozmýšľať nad zmenou a občan by chcel lepšie životné podmienky, lepšie platy, trvalú prácu, spokojný dôchodok a radosť zo života. Tomuto musí nepriateľ  zabrániť.

Keď systém vidí, že občania sú nespokojní, podhodí im vytvorenú skupinu aktivistov, ktorí burcujú národ proti nariadeniam mocných, proti systému.

Tak získa lepší prehľad o nespokojných občanoch. Systému nevadí, že takýto občania útočia a poukazujú na nedostatky a neplatnosť nariadení, zákonov, či stavu krajiny a štátu, pretože média obrátia pozornosť vždy tak ako sa to systému hodí, či ako mu to vyhovuje.

Najzaujímavejšie je to, že keď systém-nepriateľ vie, že tento spôsob mu zo strany aktivistov, kde lídri sú systémom riadení a platení, neublíži, lebo cesta, ktorou sa poberajú je nesprávna a preto zviditeľnením ďalšieho neúspechu aktivistov len posilní samotnú moc systémového nepriateľa.

Je pravda, že niektorí aktivisti si povedali ,, spojím sa aj s čertom, diablom ak sa nám podarí zvíťaziť, veď potom na miesto 100 rokov väzby dostane len 99 rokov“, ale to by bolo úspešné len vtedy, ak by aj samotné činy pokračovali správnou cestou.

Preto ako pozorovateľ sa zabávam na tom, kto koho ovláda a skutočne riadi a ktorý cieľový prápor tomu zamáva.

List od občana

18.01.2017

Len čo občania zistili, že je v parlamente poslanec, ktorý im zlú situáciu na pracoviskách, zlé pracovné vzťahy pomáha riešiť, začali mi písať listy, maily do parlamentu alebo na môj viac »

Niekedy je národ viac, a preto , , ostáva bokom aj rodina“.

17.01.2017

Život nie je vždy prechádzka ružovou záhradou. Občas si treba nájsť čas zamyslieť sa nad tým, čo sa stalo a povedať si, že sa to už neodstane. Ukončite predstieranie, človek sa nemusí viac »

. . . . odobrali deti svojprávnej žene-matke a čo urobila pani Nicholsonová?

16.01.2017

Inštitút ochrany ústavných práv sa už nemôže pozerať na to ako dokážu ľahostajní poslanci, politici, ministri a všetci posluhovači skorumpovaného a prehnitého systému z nevinných občanov viac »

Irak, Tikrít, Islamský štát, islamisti, Mosul

Iracká armáda dobyla východnú polovicu Mosulu

18.01.2017 14:02

Iracká armáda oslobodila od islamských radikálov celú východnú časť severoirackého mesta Mosul. Oznámil to veliteľ protiteroristickej jednotky.

Váhostav

Štát odhaľuje skutočných vlastníkov firiem

18.01.2017 14:00

Štát začína spoznávať skutočných vlastníkov firiem pôsobiacich na Slovensku. Do platnosti od januára vstúpil tzv. protischránkový zákon.

peniaze, eurá

Vláda schválila stimuly pre šesť investorov, vytvoria 400 miest

18.01.2017 13:29

Vládny kabinet schválil poskytnutie investičných stimulov. Celkovo šesť spoločností by malo získať od štátu investičnú pomoc vo výške 9,6 mil. eur.

Viliam Fischer

Lekárovi Fischerovi odpustili zvyšok zákazu činnosti

18.01.2017 13:23

Odsúdenému kardiochirurgovi Viliamovi Fischerovi sudca Špecializovaného trestného súdu v Pezinku podmienečne odpustil zvyšok zákazu vykonávať lekársku činnosť.

ak66ka

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 33
Celková čítanosť: 23919x
Priemerná čítanosť článkov: 725x

Autor blogu