Založ si blog

Konšpirátori a aktivistické skupiny pod ich dohľadom.

Vždy, keď to už vyzerá, že moc v krajine majú prebrať občania, aby zaistili národnú slobodu a napravili to, čo tu ,, skorumpovaní odborníci“ pre nás občanov vytvorili, aby sa nám žilo ,, čo najlepšie“, objaví sa proti ťah nepriateľa, ktorý to občanom nedovolí.

Nepriateľ,  je systém a množstvo nariadení a príkazov, ktoré sú prednostné pred našimi zákonmi a hlavne nemajú zľutovanie nad životmi našich občanov, potrebuje ovládať všetko, kde by sa začalo rozmýšľať nad zmenou a občan by chcel lepšie životné podmienky, lepšie platy, trvalú prácu, spokojný dôchodok a radosť zo života. Tomuto musí nepriateľ  zabrániť.

Keď systém vidí, že občania sú nespokojní, podhodí im vytvorenú skupinu aktivistov, ktorí burcujú národ proti nariadeniam mocných, proti systému.

Tak získa lepší prehľad o nespokojných občanoch. Systému nevadí, že takýto občania útočia a poukazujú na nedostatky a neplatnosť nariadení, zákonov, či stavu krajiny a štátu, pretože média obrátia pozornosť vždy tak ako sa to systému hodí, či ako mu to vyhovuje.

Najzaujímavejšie je to, že keď systém-nepriateľ vie, že tento spôsob mu zo strany aktivistov, kde lídri sú systémom riadení a platení, neublíži, lebo cesta, ktorou sa poberajú je nesprávna a preto zviditeľnením ďalšieho neúspechu aktivistov len posilní samotnú moc systémového nepriateľa.

Je pravda, že niektorí aktivisti si povedali ,, spojím sa aj s čertom, diablom ak sa nám podarí zvíťaziť, veď potom na miesto 100 rokov väzby dostane len 99 rokov“, ale to by bolo úspešné len vtedy, ak by aj samotné činy pokračovali správnou cestou.

Preto ako pozorovateľ sa zabávam na tom, kto koho ovláda a skutočne riadi a ktorý cieľový prápor tomu zamáva.

Je zodpovedný len Holjenčík alebo dovtedy sa chodí s krčahom po vodu

21.02.2017

"Premiér Robert Fico pravidelne uisťuje domácnosti, že ceny plynu, elektriny a vody a vracajú do roku 2016. Nie je to tak. Problémy v energetike sa prijatím dvoch nových vyhlášok a cenových viac »

Biely kôň v politickom hnutí OĽaNO alebo neveriaci Tomáš

18.02.2017

V poslednom týždni sa mediálne spravodajstvo venovalo aj odchodu dvoch poslancov z politického hnutia Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti poslanci Viera Dubačová a Otto Žarnay. Teraz nám viac »

Veľké oči

16.02.2017

Inštitút ochrany ústavných práv bojuje proti korupcii a tak nebude podporovať vybavovanie korupčným spôsobom a známosťami ako sú ľudia naučení- úplatkárstvo podporuje zlo a občan je potom viac »

Rex Tillerson,

Americkí ministri mieria do Mexika 'žehliť' Trumpove spory

22.02.2017 21:39

Americký minister zahraničných vecí Rex Tillerson a minister pre vnútornú bezpečnosť John Kelly mieria na diplomatickú misiu do Mexika.

utečenci, loď

Neďaleko líbyjského pobrežia sa zrejme utopilo viac ako 100 migrantov

22.02.2017 21:18

Viac ako 100 migrantov prišlo o život, keď sa s nimi pri líbyjskom pobreží potopila loď.

Tureckí vojaci

Turecká armáda povolila vojačkám nosiť islamskú pokrývku hlavy

22.02.2017 20:09

Turecká armáda zmenila svoje predpisy a umožnila príslušníčkam ozbrojených síl nosiť pri výkone služby islamskú pokrývku hlavy.

matica

Video Matice o fašistickom štáte preverí prokurátor

22.02.2017 20:00

Matica slovenská sa podľa historika Adama Hudeka každý rok pokúša nejakým spôsobom ospravedlňovať alebo oslavovať vojnový Slovenský štát.

ak66ka

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 62
Celková čítanosť: 45047x
Priemerná čítanosť článkov: 727x

Autor blogu

Kategórie